تبلیغات
پـایـگاه عـاشـقـان مـهـدی(عـج) - اعلام آمادگی ۲۲ شبکه تلویزیونی برای پوشش برنامه‌های مسجد جمکرانحجت‌الاسلام سیدمهدی هاشمی‌زاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در قم، گفت: در ایام نیمه شعبان برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای برای پوشش رسانه‌ای و خبری انجام شده تا بتوانیم به نحو مطلوب مراسم‌ها را پوشش دهیم.
وی گفت: اتاق فرمان مسجد و اتاق فرمان تصویر و صدا همراه با استدیو طراحی و آماده بهره‌برداری است که در این ایام در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

مسئول روابط عمومی مسجد مقدس جمکران گفت: برای خبرنگاران نیز اتاق ویژه رسانه‌ها در نظر گرفته شده که مجهز به سیستم کامپیوتر، اینترنت، فکس و تلفن است تا بتوانند به راحتی اخبار را مخابره کنند.
حجت‌الاسلام هاشمی‌زاده گفت: جلسه‌ای با معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران برگزار کرده‌ایم تا راهکارهای تعاملی بررسی و تمامی رادیوها در این ایام برنامه‌ها را پوشش دهند.
 مسئول روابط عمومی مسجد مقدس جمکران بیان داشت:‌ 22 شبکه تلویزیونی ملی و بین المللی نیز برای پوشش برنامه‌های مسجد مقدس جمکران در ایام نیمه شعبان اعلام آمادگی کرده و تصاویر تولیدی نیز در طول هفته گذشته ضبط شده است.
 وی عنوان داشت: شبکه‌های جام جم، قرآن، یک و دو سیما ویژه برنامه از مسجد مقدس جمکران خواهند داشت که استدیوهای پخش آنها نیز طراحی و آماده سازی شده است.
حجت‌الاسلام هاشمی‌زاده گفت: قرار شده که دعای ندبه مسجد از شبکه اول سیما، دعای کمیل از شبکه تهران و دعای توسل از شبکه قرآن به صورت زنده پخش شود.
 مسئول روابط عمومی مسجد مقدس جمکران گفت: بعد از ایام نیمه شعبان نیز از رسانه‌ها و روابط عمومی‌های برتر دستگاه‌ها که نهایت همکاری را با مسجد مقدس جمکران داشته‌اند قدردانی خواهد شد.


:: موضوعات مرتبط : اهل بیت , شبهات , اخبار ,
:: برچسب ها : اعلام , آمادگی , ۲۲ شبکه , تلویزیونی , برای پوشش , برنامه‌های مسجد جمکران ,


ادامه مطلب
تاریخ ارسال مطلب : چهارشنبه 21 خرداد 1393 | نویسنده : alireza shabani

 

تمامی حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به پـایـگاه عـاشـقـان مـهـدی(عـج) می باشد و انتشار مطالب با ذکر منبع مانعی ندارد.

طراحی و اجرا : عمارها - صالحون